Kuukan hölkkä 2019

Kuukan Hölkkä 3.8.2019

Tulokset

Miehet    Miehet 6,7 Km    1.    Nieminen Jaakko    JKU    22:01    
Miehet    Miehet 6,7 Km    2.    Tuomala Misa    MuurU    23:57    
Miehet    Miehet 6,7 Km    3.    Lamminsivu Harri    Vaajakosken Kuohu    24:20    
Miehet    Miehet 6,7 Km    4.    Kuorinki Jarmo    Huima    24:25    
Miehet    Miehet 6,7 Km    5.    Häkkinen Janne    PetoTeam    24:48    
Miehet    Miehet 6,7 Km    6.    Kallio Kari    Ei Seuraa    25:14    
Miehet    Miehet 6,7 Km    7.    Sormunen Roope    Sumku    25:38    
Miehet    Miehet 6,7 Km    8.    Mustonen Anssi    KoiKi    25:53    
Miehet    Miehet 6,7 Km    9.    Sivill Keijo    Uuraisten Urheilijat    26:09    
Miehet    Miehet 6,7 Km    10.    Nerg Samu    JKU    26:22    
Miehet    Miehet 6,7 Km    11.    Hyttinen Tarmo    KoiKi    26:29    
Miehet    Miehet 6,7 Km    12.    Hänninen Heikki    Uuraisten Urheilijat    30:50    
Miehet    Miehet 6,7 Km    13.    Muhonen Jari    JKU    32:31    
Miehet    Miehet 6,7 Km    14.    Keskinen Eero    Vaajakosken Kuohu    33:20    
Miehet    Miehet 6,7 Km    15.    Majeed Omer    Orienteering Ottawa    34:27    
Miehet    Miehet 6,7 Km    16.    Kinnunen Tarmo    Suolahden Urho    34:34    
Miehet    Miehet 6,7 Km    17.    Karhu Markku    Suolahden Urho    34:56    
Miehet    Miehet 6,7 Km    18.    Nieminen Pekka    Lannevesi    37:42    

Naiset    Naiset 6,7 Km    1.    Mustonen Katja    KoiKi    26:03    
Naiset    Naiset 6,7 Km    2.    Järvelä Katja    JKU    26:47    
Naiset    Naiset 6,7 Km    3.    Raivio Jenni    Ski JKL    27:35    
Naiset    Naiset 6,7 Km    4.    Munukka Katri    Ski JKL    29:34    
Naiset    Naiset 6,7 Km    5.    Akgün Niina    Vaajakosken Kuohu    29:53    
Naiset    Naiset 6,7 Km    6.    Kankainen Marja    Äänekosken Urheilijat    30:17    
Naiset    Naiset 6,7 Km    7.    Lahti Tiina    Ei Seuraa    30:25    
Naiset    Naiset 6,7 Km    8.    Niemi Jennimari    Ei Seuraa    32:30    
Naiset    Naiset 6,7 Km    9.    Moisio-Tavaila Aino    Ei Seuraa    33:23    
Naiset    Naiset 6,7 Km    10.    Muhonen Alma    JKU    33:30    
Naiset    Naiset 6,7 Km    11.    Vuorinen Ulla    Vesanka    37:18    
Naiset    Naiset 6,7 Km    12.    Nieminen Tuuli    Lannevesi    37:42    
Naiset    Naiset 6,7 Km    13.    Pihl Anne    Uuraisten Urheilijat    43:28    
Naiset    Naiset 6,7 Km    14.    Sivill Päivi    Uuraisten Urheilijat    1:18:18    

Tytöt 14    Tytöt 14v 1,9 Km    1.    Minkkinen Minja    Sumku    08:17 

   
Pojat 12    Pojat 12v 1,9 Km    1.    Kallio Aleksi    Suunta Jyväskylä    07:16    
Pojat 12    Pojat 12v 1,9 Km    2.    Kovanen Sauli    JKU    07:40  

 Tytöt 12    Tytöt 12v 1,9 Km    1.    Rokkamäki Malla    Uuraisten Urheilijat    08:42

Pojat 14    Pojat 14v 1,9 Km    1.    Rautiainen Patrik    Äänekosken Urheilijat    06:33    
Pojat 14    Pojat 14v 1,9 Km    2.    Eskelinen Daniel    O2    07:30    

Tytöt 10    Tytöt 10v 1,9 Km    1.    Rautiainen Petra    Äänekosken Urheilijat    08:16    
Tytöt 10    Tytöt 10v 1,9 Km    2.    Räty Sara    Uuraisten Urheilijat    09:26    

Pojat 8     Pojat 8v  1,9 Km    1.    Kinnunen Konsta    Sumku    08:14